A Pozsonyi Kifli egy rangos budapesti idegenforgalmi fórumon
A Pozsonyi Kifli Polgári Társulásról tartott előadást egy budapesti idegenforgalmi rendezvényen Korpás Árpád idegenvezető.
A Pozsonyi Kifli Polgári Társulásról tartott előadást egy budapesti idegenforgalmi rendezvényen Korpás Árpád idegenvezető
Egyesületünk alelnöke a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara (BKIK) Idegenvezetők Világnapja 2023 című rendezvényén a Pozsonyi Kifli kiadványairól (Pozsonyi mesék sorozat, Pozsonyi Naptár stb.), eddigi kültéri kiállításairól (pl. Tour de Pressbourg, Magyar Pozsony), tematikus városnéző sétáiról és egyéb tevékenységéről adott összefoglalót a budapesti Bálna Rendezvényközpontban tartott fórumon.
Az egyesület standján az érdeklődők fellapozhatták a társulás e-shopunkon keresztül Magyarországra is megrendelhető kiadványait, köztük az A pozsonyi kifli története című, gazdagon illusztrált kötetet is, amely a péksütemény múltjával, készítőivel és receptjeivel foglalkozik.
P.K
Kíváncsi mi újság a Pozsonyi Kifli háza táján?
Ajánljuk
Támogatóink

Eseménynaptár

Támogassa az értékes dokumentumok, családi fotóalbumok, könyvek, fényképek és képeslapok megmentését, hogy ne vesszen feledésbe a háromnyelvű város, Pozsony atmoszférája.
Egyesületünkbe tagsági kérelem kitöltésével és beküldésével magánszemély vagy szervezet is beléphet.
Hirdessen weboldalunkon!